10 Mart 2014 Pazartesi

adcash reklamları kaldırma

adcash reklamları kaldırma

Adcash reklamları nasıl kaldırılır aşağıda resimli olarak anlatılmıştır.
Adcash, adware yani reklam yazılımı olarak adlandırılan bir programdır. Virüs değildir. Adcash pop-up pencereler ile reklam pencereleri açar.  Bu reklamlar sponsor linkleri, metin reklam veya resimli reklam içerebilir.
Adcash virüsAdcash kaldırma, Adcash temizleme aşağıda resimli olarak anlatılmıştır.
Adcash teknik olarak virüs değildir. Internet tarayıcınızın içinde pop-up yani kendinden açılır pencerelerde size reklam gösterir. Chrome, Firefox, Internet Explorer tarayıcılarından hangisini kullandığınızın bir önemi yoktur. Hangi sitede olursanız olun Adcash size açılır pencereler içerisinde sponsor firmaların metin , grafik reklamlarını gösterir. 
Adcash virüs olmamasına rağmen virüsler kadar rahatsız edici olabilir ve bu reklamlar can sıkıcı bir hale gelir. Pek çok kişi Adcash'i reklam virüsü olarak tanımlanır. Fakat hiç bir virüs özelliği göstermez.
Adcash kaldırma, Adcash temizleme aşağıda resimli olarak anlatılmıştır. Adcash kaldırma ve Adcash temizleme işlemi şu aşamalardan oluşacaktır:
  1. Adcash potansiyel istenmeyen yazılımı ve reklam yazılımının kaldırılması.
  2. Adwcleaner ile Adcash kaldırma ve temizleme
  3. Junkware Removal Tool ile Adcash kaldırma ve temizleme
  4. Malwarebytes anti-malware ile virüs temizleme ve diğer zararlıların temizlenmesi.
Adcash temizleme işleminde tüm aşamaların eksiksiz yapılması önemlidir. Bu sebepten aşamamaları atlamamamız önerilir. Fakat size uymayan bir durum söz konusu ise sonraki aşamaya geçebilirsiniz. 
Takıldığınız bir noktada uzmanim.net'e soru olarak sorabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme